Jesteś tutaj:

W sezonie 2015 nasz zespół John Red Xtreme Team zmienia klasę rajdową .

Mariusz Wilk i Marcin Krawczyk sprawnie przeszli przez sito egzaminacyjne i zdobyli międzynarodowe licencje zawodnicze kierowców rajdowych FIA umozliwiające im starty w zawodach każdej rangi , lącznie z Pucharem Świata .

To nie koniec - w kwietniu 2015 w serwisie Xtreme4x4.pl , zakończono budowe nowej rajdówki Cross Country . Jest to Isuzu D-max w specyfikacji T2 , czyli samochodów seryjnych .

ps2

 

Pierwszy start była to Baja Carpathia w Stalowej Woli , gdzie załoga uplasowała sie na szóstym miejscu . Nowe auto , inna charakterystyka jazdy seryjnym samochodem powodują ,że Team w bieżącym sezonie za główne zadanie postawił sobie testowanie różnych rozwiązań zawieszenia , konfigulacji komputera silnika , wzmacniania newralgicznych elementów auta , których wytrzymałość ma wpływ na wyniki osiągane na trasach rajdowych . Efekty widac było już na pierwszym oesie rajdu Polskie Safari w czerwcu , w Warszawie , gdzie w swojej klasie auto zajeło pierwsza lokatę  . Głównym testem będzie jednak Baja Poland startujaca 27 sierpnia w Szczecinie - wymagajace trasy , duza ilość kilometrów i bardzo długie odcinki pokażą ,czy konstrukcja rajdówki może być uznana za zakończoną .

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
 x 

VirtueMart Twój koszyk jest pusty

Copyright © 2010 xTreme4x4
All rights reserved

Projekt i realizacja:
Cedrowa Grupa
www.cedrowa.pl